Poradnia autystyczna

Profil: Leczenie ambulatoryjne w Poradni dla osób z autyzmem dziecięcym

Kontakt: kom. 504 285 841, tel. (25) 684 19 53, centrala 682 22 51 wew. 253,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Świadczenia zdrowotne dla pacjentów z zaburzeniami z grupy całościowych zaburzeń rozwojowych (F84) refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, realizowane przez doświadczonych specjalistów.

 

Zakres działalności:

Świadczenia w Poradni autystycznej obejmują kompleksową terapię oraz diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną dzieci i osób dorosłych z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (F84), w tym Zespołem Aspergera i autyzmem dziecięcym, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, realizowane przez doświadczonych specjalistów. W zakres realizowanych świadczeń wchodzą przede wszystkim porady diagnostyczne, porady kompleksowo-konsultacyjne oraz wizyty w ramach programu terapeutyczno-rehabilitacyjnego.

 

Zasady przyjęć:

Wymagane jest skierowanie od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej lub innego lekarza specjalisty posiadającego kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia do Poradni dla osób z autyzmem dziecięcym lub innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Skierowanie ważne jest 14 dni od daty wystawienia. Pacjenci przyjmowani są do Poradni w trybie planowym, w wyznaczonym terminie zgodnie z kolejką oczekujących.

Konieczna jest wcześniejsza telefoniczna rejestracja, telefon: 504 285 841 lub (25) 684 19 53.

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00. 

 

Lokalizacja:

Poradnia autystyczna znajduje się w Budynku A, parter, I klatka

Zapraszamy!

Opublikowano: 15 grudzień 2020
Poprawiono: 21 grudzień 2020

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.