Wydarzenia

Uroczyste zakończenie inwestycji z udziałem inwestora, wykonawcy i zaproszonych gości odbyło się w dniu 5.12.2016 r.

Projekty kompleksu szkolno-szpitalnego i zdjęcia archiwalne obiektu starej lokalizacji oddziału szpitalnego i siedziby szkoły

Projekt budynku szkolno-szpitalnego powstał w 2014 roku. Obiekt został zaprojektowany przez Pracownię architektoniczną z Garwolina, prowadzoną przez Panią Elżbietę Mikołajczuk. We wrześniu 2015 roku Zarząd Województwa Mazowieckie zawarł umowę  z wykonawcą inwestycji i jeszcze w tym samym miesiącu rozpoczęto prace przy budowie nowego budynku. Wykonawcą inwestycji została firma – Przedsiębiorstwo „KJS” Krzysztof Szurgot z siedzibą w Kole. Budżet inwestycji to blisko 12 mln zł. Całość inwestycji sfinansowana została z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: 07 grudzień 2016
Poprawiono: 12 czerwiec 2018
więcej

Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o. był organizatorem I Konferencji naukowej na temat „Współwystępowanie zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży”, która odbyła się w dniu 17 września 2014 roku na terenie placówki.

Skład Komitetu naukowego Konferencji tworzyli wybitni specjaliści w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży: dr n. med. Lidia Popek, doc. dr hab. Anita Bryńska, prof. dr hab. med. Tomasz Wolańczyk, prof. dr hab. med. Filip Rybakowski, których praca zawodowa jest od wielu lat wyznacznikiem kierunków lecznictwa w tej dziedzinie medycyny.

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: 22 wrzesień 2014
Poprawiono: 12 czerwiec 2018
więcej

Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o., Al. Legionów 11, w listopadzie 2013 r., po dokonanej modernizacji istniejącego budynku, uruchomił nową siedzibę Ośrodka rehabilitacji i terapii  psychiatrycznej  dla osób z podwójną diagnozą.

Ośrodek prowadzi działalność leczniczą, diagnostyczną, motywacyjną i terapeutyczną dla młodzieży w wieku od 13 do 21 lat, uzależnionej od substancji psychoaktywnych ze współistniejącymi zaburzeniami psychotycznymi. Program realizowany jest w warunkach stacjonarnych przez okres 10 -12 miesięcy.

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: 22 listopad 2013
Poprawiono: 12 czerwiec 2018
więcej

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.